Promocje i oferty specjalne

Na tej stronie znajdą Państwo aktualne oferty promocyjne:

 

fotograf żyrardów dan-mar

fotograf żyrardów dan-mar

 

Bon Upominkowy

Zastanawiasz się, co podarować najbliższej osobie na prezent?  Bon upominkowy to idealne połączenie oryginalności i funkcjonalności, gwarantującego pełną satysfakcję z prezentu. Dzięki temu nadaje się praktycznie na każdą okazję.

Bon upominkowy może stanowić świetny prezent dla ukochanej osoby, przyjaciółki, rodzica itd. czy też z okazji świąt, chrztu, ślubu, urodzin, imienin, rocznicy itp. Bon upominkowy może obejmować wykonanie jednej usługi lub całego pakietu z naszej oferty w zależności od upodobań. Bon można również zrealizować na inne oferowane przez nas produkty np. foto-książki foto-atrakce wywoływanie zdjęć, albumy itp.

Bon upominkowy może zostać spersonalizowany tzn. w zależności od preferencji możemy umieścić na nim fotografie obdarowywanej osoby czy też własnoręcznie przygotowany tekst.

Najchętniej wybieraną formą bonu upominkowego przez Naszych klientów jest bon na sesje fotograficzne różnego typu. Sesje dziecięce, ciążowe, rodzinne, dla zakochanych par, portret, akt.  Taki prezent zostanie na długo w pamięci osoby obdarowanej, która spoglądając na zdjęcia przypomni sobie jak wielką jej tym sprawiliście radość.

Bon upominkowy możemy przekazać w formie elektronicznej na e-mail lub wysłać tradycyjną pocztą wersję drukowaną.

 

oferta-specjalna-180x180.Par.0001.Image.180.gif

termin ślubu jesień zima

Jeżeli termin Państwa Ślubu wypada w dniach od 1 listopada 2013 do dnia 21 marca 2014 oferujemy rabat na nasze usługi do 20 %
 
 
 
 
 
 
 
promocja

Ślub w inny dzień niż Sobota

Jeżeli termin Państwa Ślubu wypada w inny dzień niż sobota oferujemy rabat na nasze usługi do 20%
 
 
 
 
 

FBPolub nasz profil na facebooku

Tylko osoby które polubią nasz profil na FB będą mieli informacje o najnowszych promocjach. Będą Państwo mieli również okazję zapoznać się z naszymi najnowszymi produkcjami
H&H Color Lab